Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluttet å fungere

Rapportert i kategorien Gatelys av Vibeke 23:58, fredag 30 august 2019

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelys sluttet å fungere

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:12, lørdag 28 september 2019

  • Det er ikke blitt gjort noen ting, feilen er ikke rettet opp i, og jeg er heller ikke blitt kontaktet ang saken, så jeg kan jo ikke være noe annet enn veldig misfornøyd her. Gatelysene tvers overfor gatedøra mi er fremdeles mørk.....

    Sendt inn av Vibeke 10:12, lørdag 28 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter