Tilbake til alle rapporter

Fotgjenger-skilt er borte..

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Kristine Sellevik Larsen 08:15, lørdag 31 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 4 minutter senere

Det var skilt her før, men ble tatt ned når miljøgata ble ferdig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:48, lørdag 28 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:57, søndag 27 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:09, søndag 24 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter