Tilbake til alle rapporter

Veien ødelagt etter gravearbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:46, søndag 1 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Etter utbedring av vannledning ble grsvehullet fylt med pukk og sand. Dette har utviklet seg til et understellsødeleggende månelandskap, og er helt forferdelig å kjmre/sykle over selv i lav hastighet. Ref. Gravesøknad 19/60 av Brødrene Halle AS

Https://stjordal.gravearbeider.no/soknad/view/294729

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter