Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 08:38, mandag 2 september 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dekket på denne lille stikkveien fra Avløs stasjon og ned mot bommen ved undergangen mot Løkeberg skole må utbedres.

Når det er dagslys der og man sykler der, vet man om hullene og kan tilpasse farten deretter. Men med høstens mørke og etterhvert snø, kan det medføre fare for sykkelvelt om man ikke ser hvor farene er.

I tillegg ligger det masse grus nederst i denne veien, ved Bærumsveien (sikkert oppstått i forbindelse med kraftig regn) som må fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter