Tilbake til alle rapporter

Kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier av sverr-o@onlin.no 21:37, mandag 2 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

To kumlokk som slår for hvert kjøretøy som passerer problemer med nattesøvnen .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke ordnet opp i

    Sendt inn av sverr-o@onlin.no 19:49, tirsdag 3 september 2019

  • To kolikk som slår for hvert kjøretøy som passerer problemer med nattesøvnen.

    Publisert anonymt 10:10, onsdag 4 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:30, mandag 30 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter