Tilbake til alle rapporter

Fortau og kantstein er ødelagt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ine maribu 08:43, tirsdag 3 september 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Fortau og kantstein er ødelagt. Dette er skolevei for barn ved Hårstad skole. Området brukes som snølager på vinteren, noe som ødelegger ytterligere og hindrer en trygg skolevei for barna.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:53, tirsdag 1 oktober 2019

  • Problemet er ikke blitt løst og ikke fått tilbakemelding på det.

    Sendt inn av Ine maribu 08:53, tirsdag 1 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:19, tirsdag 29 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter