Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av hans ingvald knutsen 12:18, tir. 3 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 2 minutter senere

Gatelys virker ikke. alle lysene ut over denne veien bør gås opp. noen virker ikke, og noen er det veldig lite lys i

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:37, man. 7 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:05, man. 4 november 2019

  • Dårlig erfaring så langt,

    Sendt inn av hans ingvald knutsen 16:05, man. 4 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter