Tilbake til alle rapporter

Lys feil - lampen er ikke plassert vertikalt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 02:10, man. 16 september 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Hei, jeg har varslet, men ingen bryr seg om dette. Fikk ikke tilbake melding heler. Etter at jeg fylte skjemaet på gatelys sida, om 1uke jeg har sjekket, at det vises at det er ordnet, men det er ikke. Problemet komm etter bytte av lyspærene med led. Lampe er ikke vertikal og det ligner som lastebil lys kjører mot meg, når jeg prøver å slappe av på balkongen min. Jeg er bussjåfør og dette opplevelse er nok for meg på jobb. Jeg kan ikke sove normalt, etter denne lampe "sender" daglys på rommet mitt. Hoper at noen tar ansvar for å ordne vertikal plasseringen på lampen. Takk! Mvh Albena

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:35, ons. 23 oktober 2019

  • Jeg tror at noen skal ta vare på dette. Takk mvh Albena Indjova

    Publisert anonymt 14:35, ons. 23 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:19, ons. 20 november 2019

  • Venter...

    Publisert anonymt 15:19, ons. 20 november 2019

  • Venter... Hei, jeg har varslet, men ingen bryr seg om dette. Fikk ikke tilbake melding heler. Etter at jeg fylte skjemaet på gatelys sida, om 1uke jeg har sjekket, at det vises at det er ordnet, men det er ikke. Problemet komm etter bytte av lyspærene med led. Lampe er ikke vertikal og det ligner som lastebil lys kjører mot meg, når jeg prøver å slappe av på balkongen min. Jeg er bussjåfør og dette opplevelse er nok for meg på jobb. Jeg kan ikke sove normalt, etter denne lampe "sender" daglys på rommet mitt. Hoper at noen tar ansvar for å ordne vertikal plasseringen på lampen. Takk! Mvh Albena

    Publisert anonymt 00:29, tor. 19 desember 2019

  • Hei, jeg har varslet, men ingen bryr seg om dette. Fikk ikke tilbake melding heler. Etter at jeg fylte skjemaet på gatelys sida, om 1uke jeg har sjekket, at det vises at det er ordnet, men det er ikke. Problemet komm etter bytte av lyspærene med led. Lampe er ikke vertikal og det ligner som lastebil lys kjører mot meg, når jeg prøver å slappe av på balkongen min. Jeg er bussjåfør og dette opplevelse er nok for meg på jobb. Jeg kan ikke sove normalt, etter denne lampe "sender" daglys på rommet mitt. Hoper at noen tar ansvar for å ordne vertikal plasseringen på lampen. De var 2 ansatte med kran for å fikse noe på lampen, me det fortsatt forstirer meg. Kanskje det er bedre for de, som bor foran lampen.Takk! Mvh Albena

    Sendt inn av Albena Indjova 20:28, tirsdag 21 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter