Tilbake til alle rapporter

Fortauet er for skrått til at det blir trygt å gå der på glatta.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:39, tirsdag 3 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 1 minutt senere

Fortauet utenfor Gogstadveien 27 ble klattet på med ny asfalt i sommer, men det er alt for mye skrå på fortauet, og det renner stadig vann der. Her blir det farlig å gå når det blir glatt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:33, tirsdag 1 oktober 2019

  • Jeg sa i fra om dette første gang noen dager før St. Hans 2019. Men det har ikke skjedd noe der, og nå blir det glatt og umulig å gå der når som helst.

    Publisert anonymt 15:33, tirsdag 1 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter