Tilbake til alle rapporter

Gangvei på østsiden av undergangen mangler grøfter

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Morten Ledang 15:04, tirsdag 3 september 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gangveien ned til undergangen på østsiden har ingen grøfter til sluk(som forøvrig er delvis tette) slik nedbør drar med seg slam og drit inn i undergangen. Kan ikke bruke vanlig skotøy, så mye slam/søle er det der til tider. Send folk som forstår hvordan det skal være.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter