Tilbake til alle rapporter

Hekk/planter vokser inn i veibane.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:31, onsdag 4 september 2019

Sendt til Vindafjord og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Dørheimsvegen/Steinbruvegen, hekkplanter overtar kjørebanen flere plasser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:43, onsdag 2 oktober 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:15, onsdag 30 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter