Tilbake til alle rapporter

Svært mange hull og sprekker, både gate og fortau!

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:35, torsdag 5 september 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hele fortauet, og mye av gaten, Gladsvei fra Grefsenveien og inn til Grefsen skole, er helt/delvis ødelagt. Dette gjør at barna som sykler/sparker på fortau trekker ut i gaten. Barna som sykler i gaten svinger plutselig utenom hull. Blir derfor en SVÆRT farlig skolevei!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter