Tilbake til alle rapporter

Sykkelvei full av grus etter regnskur

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Trond Michelsen 11:11, torsdag 5 september 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Etter regnskuren onsdag 4. september har store mengder grus blitt vasket bort fra grøften og over i den nye sykkelveien. Kan virke som det er utilstrekkelig drenering her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sand og grus er fjernet fra gangveien nå. Regner ikke med at dreneringen fikses med det første, så jeg markerer saken som løst.

    Sendt inn av Trond Michelsen 15:26, fredag 6 september 2019, markert som fikset

  • Hups. blingsa visst på teksten til sjekkboksen. Så ikke at den markerte at saken _ikke_ var løst. Nytt forsøk nå :)

    Sendt inn av Trond Michelsen 15:29, fredag 6 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter