Tilbake til alle rapporter

Feil på bom og skilting

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 18:53, torsdag 5 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Bom i mellom nordre kongstadveg og søndre kongstadveg er defekt. Dette medfører mye trafikk fra søndre til nordre kongstadveg. Det er også manglende skilting på begge disse vegene da de slik jeg tolker det blindveger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:55, onsdag 9 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter