Tilbake til alle rapporter

Grus fra grøften ved ny gang- og sykkelvei vaskes bort under regnfall

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Trond Michelsen 19:25, torsdag 5 september 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Langs den nye gang- og sykkelveien i Bråteveien, spesielt under motorveibrua, vaskes det bort store mengder sand og grus ved hvert regnfall. At det medfører grus i gangveien er irriterende. Men nå har det pågått lenge nok til at også grusen under asfaltdekket er i ferd med å vaskes bort. Det hadde vært fint om noe ble gjort med dette før det blir veldig store skader på gangveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gangveien har blitt feid, og grusen er borte for denne gang. Grøften er ikke reparert, så problemet vil gjenta seg ved neste store regnskyll.

    Sendt inn av Trond Michelsen 10:52, fredag 11 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter