Tilbake til alle rapporter

Manglende skaping av vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:49, fredag 6 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer mindre enn et minutt senere

Samme vei er skrapet mindre enn hundre meter unna. Hvorfor er ikke veien skape her. Det er her trafikken anleggskjørtøy er, til ny riksvei 17. Bli lei av manglende vedlikehold. Vegvesenbiler kjører her daglig uten å gjøre noe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:04, fredag 4 oktober 2019

  • Det er ikke blitt skrapet her. Det er fylt på pukk. Noe som gjør veien høyere. Rør gjennom/under avkjørsel til anleggsvei er tett, så hull oppstår lett og vannet blir transportert opp til 100 meter bortover veien av dekkene til lastebilene. Det er skrapet mindre enn 100 meter unna, men altså ikke her.

    Publisert anonymt 14:04, fredag 4 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:37, fredag 1 november 2019

  • Ingen skraping, men fylt på masse og da har hullene blitt skjult.

    Publisert anonymt 15:37, fredag 1 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter