Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt.

Rapportert anonymt 20:08, lørdag 7 september 2019

Sendt til Buskerud og Drammen 1 minutt senere

Det burde absolutt vært fotgjengerfelt ved Steinbakken/Knut Bjørhuus vei/Kristian Brenners vei på Åssiden,Drammen.

Folk kjører som om de skulle stjålet både bil og førerkort der. Det hadde virkelig gjort seg med et fotgjengerfelt der. Håper dette kan taes tak i og gjøres noe med,og helst før noen blir påkjørt og drept. Vi bare venter på at det skal smelle.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter