Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Siw Marita Johansen 09:21, mandag 9 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Det ene gatelyset i gata lyser ikke, må skiftes pære.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys i Sæterenga er ikke overtatt av kommunen ennå. Henvendelse må rettes til utbygger av boligfeltet.

    Sendt inn av Kristiansund kommune 14:26, tirsdag 10 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter