Tilbake til alle rapporter

Hekk gror ut i veien. Dårlig sikt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av bj-har@online.no 12:14, mandag 9 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden mindre enn et minutt senere

Hekk gror ut i veien. Dårlig sikt. Mye barn i området grunnet barneskole i umiddelbar nærhet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det var en rask reaksjon på stedet. Hekk er klippet noe men fortsatt er den for langt ut i veien

    Sendt inn av bj-har@online.no 15:29, mandag 7 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter