Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerovergang i rundkjøring

Rapportert anonymt 14:40, mandag 9 september 2019

Sendt til Bærum og Akershus 4 minutter senere

Dette er vei for mange skole- og barnehagebarn. Bilister men særlig syklister kommer i veldig høy fart i svingen (Markalleen retning fra Professor Kohts vei mot Høvik). Veldig farlig og sikt er dårlig! Fotgjengerovergang er kun markert på én overgangen. Fortau er nedsenket på de andre sidene så kan lett misforstås som at trafikk skal ha vikeplikt (vet selv ikke hva som egentlig gjelder her). Umulig å krysse vei på andre måter. Gangvei fra overgang over toglinjen men ikke mulig å "lovlig" krysse vei etter dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter