Tilbake til alle rapporter

Hull i vei, bør fylles.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stig Wien 20:24, mandag 9 september 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det har vært ett hull i veien siden sist vinter. Blr fylles , skummelt hvis man treffer hullet med en sykkel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lappet

    Publisert anonymt 07:46, torsdag 7 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter