Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Øvre Tollevikvei er i ustand, dvs.lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:33, tirsdag 10 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta 1 minutt senere

Gatelys mangler i hele Øvre Tollevikvei, Alta. Meget mørkt nå med mørke kvelder!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:05, tirsdag 8 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter