Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikke .

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:04, tirsdag 10 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Gatelyset utenfor Østre Bergsveg 6 og 8 virker ikke. Har vært ute av stand lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:36, tirsdag 8 oktober 2019

  • Gatelyset utenfor Østre Bergsveg 6 og 8 ble fikset 9 oktober , men virket bare 1 natt! Håper dette kan fkses fort !

    Publisert anonymt 11:53, fredag 11 oktober 2019

  • Gatelyset utenforØstre Bergsveg 6 og 8 ble fikset 9 oktober 2019, men virket bare 1 natt! Håper det kan fikses fort !

    Publisert anonymt 11:53, fredag 11 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter