Tilbake til alle rapporter

Barn og sikkerhet

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 10:10, tirsdag 10 september 2019

Sendt til Kristiansund 5 minutter senere

Dette området benyttes mye både av barnehager på tur og av barn på ettermiddag. Det er funnet gjenstander som knyttes mot narkotikabruk; tomme tablett-brett, metall-rør, servietter med blod. Det observeres trafikk der på ettermiddag og kveld, som knyttes til denne forsøplingen. Ønsker at området ryddes og sjekkes jevnlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter