Tilbake til alle rapporter

Mørkt som i en sekk, lyktestolpen trenger ny lyspære

Rapportert i kategorien Gatelys av Trond Storaker 10:32, tirsdag 10 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Lyktestolpen trenger ny lyspære. Saken er meldt tidligere, men fortsatt intet lys. (Bruker hodelykt foreløpig) Det hender noen ganger at lyspæren tenner en liten stund, men så blir det mørkt resten av kvelden og natten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ødelagt gatelys Søndre Kongstadveg

    Sendt inn av Guro Engstad Brekke 10:23, fredag 20 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter