Tilbake til alle rapporter

Kumlokk støyer ved overkjørsel

Rapportert anonymt 20:11, tor. 30 juni 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 3 minutter senere

Kumlokk støyer når biler kjører over det. Lager et smell for hvert hjul som kjører over det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på dette problemet så raskt som praktisk mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 13:42, man. 4 juli 2011

  • Saken ble løst kjapt, problemet var borte i én dag, men er nå like ille igjen.

    Publisert anonymt 13:20, ons. 17 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:20, ons. 17 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:32, tor. 15 september 2011

  • Opprydning i gamle saker

    Publisert anonymt 10:25, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter