Tilbake til alle rapporter

Vikeplikt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 11:51, tirsdag 10 september 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Vikeplikt skiltet i slutten på Dr Krohnsvei snur seg i flere retninger 👎

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Den er god

    Publisert anonymt 13:11, tirsdag 8 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter