Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen Borge 17:39, tirsdag 10 september 2019

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Denne ble nedkjørt av en lastebil i våres. Burde ikke dette ordnes med snart?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:23, onsdag 9 oktober 2019

  • Flott

    Sendt inn av Espen Borge 20:04, torsdag 24 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter