Tilbake til alle rapporter

En håndfull lyktestolper som har vært mørklagt siden 2014 ihvertfall

Rapportert i kategorien Gatelys av Robert Hommen 14:54, onsdag 11 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vestvågøy 1 minutt senere

Gatelysene har vært mørklagt i lang tid .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lysstolpene er fortsatt ute av drift. Her går det barn og gamle og mangslagsfolk hele tiden, og dette er direkte livsfarlig. 2 hurtigruteanløp i den mørkeste tiden. Dette burde være en prioriteringssak!

    Sendt inn av Kristoffer sandholm 21:56, onsdag 9 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter