Tilbake til alle rapporter

Oppsprukket asfalt på GSV

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Frode Dragseth 08:45, torsdag 12 september 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

En del oppsprukket asfalt med langsgående sprekker. De langsgående sprekkene øker i størrelse med tiden som går og kan bli farlige da smale sykkelhjul kan komme nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:05, torsdag 10 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter