Tilbake til alle rapporter

Rv70 Langveien lys fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 11:10, torsdag 12 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 4 minutter senere

Stolpen som står i Y-en den Henrik Greves gate tar av fra Langveien er mørk. Svært viktig belysning for fotgjengerovergang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ny kvit pære uke 38 2019

    Sendt inn av Andre Gjørven 10:48, fredag 20 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter