Tilbake til alle rapporter

Rv70 WD vei Viadukten bru, mørk stolpe på vestsida av brua

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 11:12, torsdag 12 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Mørk stolpe ved vestenden av Viadukten. Her er det langt mellom stolpane, så det er påtakelig mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ny gul pære uke 38 2019

    Sendt inn av Andre Gjørven 10:48, fredag 20 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter