Tilbake til alle rapporter

Ødelagt turvei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Christian Ingebretsen 17:39, torsdag 12 september 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Helt ødelagt vei.. Hullete, dumpere. Og vært slik i årevis

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er en skolevei/turvei. Mye brukt av pensjonister og barnevogner. Veldig problematisk.

    Sendt inn av Christian Ingebretsen 13:50, fredag 13 september 2019

  • Ikke fint for sykler, gåstoler eller barnevogner

    Sendt inn av Christian Ingebretsen 15:36, fredag 13 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter