Tilbake til alle rapporter

Lyskryss gir grønt lys til ikke eksisterende kryssende trafikk

Rapportert i kategorien Trafikklys av Stig Larsen 06:53, fredag 13 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 1 minutt senere

For tredje gang melder jeg dette inn. Lyskryss gir grønt lys til kryssende trafikk på Smidsrødveien fra Ørsnesalleen. Dette gir unødvendig kø på Smidsrødveien hele dagen. Vet ikke om den Thaimatvogna som står nesten ute i krysset på Teie torv trigger dette, men dette må utbedres asap.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter