Tilbake til alle rapporter

Grus

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Espen 08:56, fredag 13 september 2019

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Nå har vi ventet hele sommeren på at stordbruen skal bli feiet. Nå som dere har fått en ny underentreprenør så håper jeg at dette blir tatt hånd om, er lei av å kjøpe nye slanger og dekk. Synd at vi har flotte sykkel og gangveier vi ikke kan bruke og må ut på E39, bilistene skjønner jo ikke hvorfor vi sykler ute på veien når vi har så flotte sykkel og gangveier.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Espen 10:58, fredag 11 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter