Tilbake til alle rapporter

3 av 4 gatelys innerst i veien er fremdeles mørke etter 2 års venting!

Rapportert i kategorien Gatelys av Siv Rymoen 01:19, lørdag 14 september 2019

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

3 gatelys innerst i Sidselrudstien er fremdeles mørke etter 2 års venting!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:09, lørdag 12 oktober 2019

  • Vi har ikke hatt lys innerst i veien de siste 2 årene, og i det siste har hele veien vært mørklagt! Litt skummelt når det er små skolebarn som ferdes der! Håper at det skjer noe snart!

    Sendt inn av Siv Rymoen 18:09, lørdag 12 oktober 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Siv Rymoen 07:31, søndag 10 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter