Tilbake til alle rapporter

Hull på tvers over hele veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 07:28, lørdag 14 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Har vært hull der lenge, men nå som det har blitt omkjøringsvei også så vokser de hullene og blir bare dypere og dypere

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utbedret.

    Sendt inn av Kristiansund kommune 09:47, mandag 16 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter