Tilbake til alle rapporter

Flere dype hull i veibanen. Gjentakende problem!

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jørn løkaas 13:04, lørdag 14 september 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Dette området blir gjentatte ganger prøvd reparert. Nye hull til stadighet. Dårlig standard på vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Trondheim kommune godtar ikke forespørsler fra fiksgatami. Du må sende inn via kommunens egne nettsider.

    Sendt inn av Jørn løkaas 13:52, lørdag 12 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter