Tilbake til alle rapporter

Gatelys nr 4136 skrur seg stadig av og på og er mørklagt det meste av tiden.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:08, mandag 16 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Gatelys nr 4136 ved Kvalvikveien 165 virker ikke mesteparten av tiden. Innimellom lyser den imidlertid, men da bare korte perioder av gangen. Lykta står rett over busstopp der elever helt ned i første klasse tar buss fra, dette er helt mørklagt og skaper utrygghet for elevene på busstoppet. Feilen har vedvart i snart et år og er feilmeldt flere ganger i fjor vinter, av både meg og flere andre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter