Tilbake til alle rapporter

Rester av gatelys i gang/sykkelvei ikke sikret/fjernet

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:30, mandag 16 september 2019

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Midt i innkjøring til næringsbygg på gang/sykkelvei ligger fundament og kabler etter demontert gatelys oppe i dagen. Fundament er løst og tipper opp om det blir belastet eller kjørt over. Kabler er dekket til med plastpose, men ligger slik til at det er snublefare!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter