Tilbake til alle rapporter

Halve lekeplassen fylles med vann i regnvær.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Bjørn Fredrik Røinås 21:33, mandag 16 september 2019

Sendt til Mandal 1 minutt senere

Halve lekeplassen fylles med vann i regnvær. Skal ikke være slik at lekeplassen blir ett svømmebasseng, bare det regner litt. Blir veldig dypt noen plasser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for beskjeden. Mandal Bydrift har fått beskjed, og vil ta en befaring. Mvh Randi Haga Ask, Tjenestetorvet

    Sendt inn av randi.haga.ask@mandal.kommune.no 13:38, fredag 27 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter