Tilbake til alle rapporter

Folk kjører som svin gjennom gata, vi må få opp (barn leker skilt)

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Bjørn Fredrik Røinås 21:47, mandag 16 september 2019

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Folk kjører som svin. Opp med fartsgrenseskilt og barn leker skilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter