Tilbake til alle rapporter

Dette gatelyset er ofte ute av drift.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:24, mandag 16 september 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys på gangvegen er igjen uten lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 2 gatelys er ute av drift her. Helt mørkt utenfor både den røde og hvite blokka

    Publisert anonymt 19:38, tirsdag 22 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter