Tilbake til alle rapporter

Sykkelsti brukes som bilvei

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Erlend Ljøstad 13:26, tirsdag 17 september 2019

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det har blitt satt opp noen steiner for å hindre biler i å gjøre på sykkelstien (heggestien). Desverre er det ikke satt opp på punkt 2 og 3. Det blir fortsatt kjørt bil mellom disse to punktene. Min sønn holdt på å bli påkjørt for noen uker siden på vei hjem fra barnehagen på sykkelstien når det kom en bil ut fra punkt nr 3, som så kjørte opp i punkt nr 2.

Bom eller annen form for sperring er ønskelig slik at denne gang og sykkelstien som brukes daglig av barn skal få være bilfri.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:29, tirsdag 15 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter