Tilbake til alle rapporter

Stikkvei ( gangvei ) mellom Fredericiaveien og Brunsvikveien ikke forsvarlig pga mye nedbør.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Arne Stokke 18:27, tirsdag 17 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Veien brukes til daglig av fotgjengere til og fra Karihola. Veiens tilstand rammer spesielt alle de som i ukedagene bringer sine barn til og fra Karihola barnehage med barnevogn, til fots eller med sykkel. Etter store mengder med nedbør den siste tiden, er veien ikke lenger forsvarlig. Store groper som følge av at grusen er skylt bort, vil kunne føre til en ulykke om veien ikke blir utbedret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter