Tilbake til alle rapporter

Knust glass ned mot undergang sør for Holdbart

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Stine Syvertsen 07:25, onsdag 18 september 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Knust glass observert i dag kl 0705.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sjekket i ettermiddags og da var glasset borte. Har også vært mye feiing langs Fv109 i det siste.

    Markerer saken som løst. Men hvis du ser at jeg har tatt feil kan du gjerne åpne den igjen.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 23:41, fredag 20 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter