Tilbake til alle rapporter

Lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:21, onsdag 18 september 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Lyser ikke og det er en skole vei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:03, lørdag 19 oktober 2019

  • Nei ikke fikset lyset slår seg ikke på før lenge etter det har blitt mørkt ute det har heller ikke vært noen og sjekket dette

    Publisert anonymt 11:03, lørdag 19 oktober 2019

  • Jeg har vert å sjekket dette, den dagen rapporten kom inn. Har også sjekket på kveldstid at det er i orden.

    Sendt inn av Mikael Hoseth 08:24, fredag 8 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter