Tilbake til alle rapporter

Massevis av hull i «Annleggsvei»

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:38, torsdag 19 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Masse hull, i veien her, som er annleggsviei, mens Atlanten Stadion renoveres. Kanskje utbygger, Mekvik Maskin, kan holde denne veibiten i orden, da den er adkomst til mange boliger, og Badeland og Idrettshall.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi følger opp og tar en runde med utøvende entreprenør.

    Sendt inn av Kristiansund kommune 12:58, torsdag 19 september 2019

  • Hull tettet, og gata er fin å kjøre, selv om det er anleggsaktivitet i strøket 👍

    Publisert anonymt 16:05, tirsdag 24 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter