Tilbake til alle rapporter

Kryss Bendixens-Konsul Johnsens gate, fullt sandfang

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Andre Gjørven 11:00, fredag 20 september 2019

Sendt til Kristiansund 5 minutter senere

Sluk ved PolBendx.gt 20A tar ikkje unna, og det blir ein stor dam i krysset/fortau.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok spaden i eiga hand. Skrapa reint for lausmasser over rista - sandfanget viser seg å vere ok.

    Sendt inn av Andre Gjørven 17:09, fredag 11 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter