Tilbake til alle rapporter

Mye hull på kv.19, likeså videre over Melmyrvegen.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Per Erik Moen 15:58, fredag 20 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Masse dype hull i vegen. Burde vært skrapet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:26, fredag 18 oktober 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Per Erik Moen 17:27, fredag 15 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter